Rowerem po Majorce. Wideo

Rowerem po Majorce. Wideo

27 maja 2019 0 przez Adrenaline

Rowerem po Majorce? Dlaczego nie! Majorka, a szczególnie okolice Palma de Mallorca to doskonałe miejsce dla miłośników rowerowych wycieczek. Rowerem po Majorce podróżuje się tanio, wygodnie i bezpiecznie, więc nie zastanawiajcie się zbyt długo – wskakujcie na dwa koła!

Kilkunastokilometrowa trasa prowadząca na wschód od stolicy wyspy prowadzi zarówno szutrowymi ścieżkami, jak i szeroką, nadmorską promenadą. Po drodze zobaczycie samoloty lądujące tuż nad Waszą głową, szerokie plaże, słynne nocne kluby i trochę dzikiej, wyspiarskiej natury.

REKLAMA

Wynajęcie roweru na Majorce jest tanie, szybkie i wygodne. Wzdłuż plaży znajdziecie mnóstwo punktów, które poza szczytem sezonu oferują doskonałej jakości rowery z koszykiem, linką zabezpieczającą i kaskiem nawet za jedyne sześć euro za dobę.

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas, na pewno nie pożałujecie. Kilkunastokilometrowa wycieczka na kawę w jednym z nadmorskich kurortów na pewno na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat rowerowych podróży po Majorce, sprawdźcie nasz poprzedni wpis Palma de Mallorca na rowerze.


ZOBACZ TAKŻE: