PODRÓŻE MARZEŃ. DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

PODRÓŻE MARZEŃ. DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

9 maja 2018 0 przez Adrenaline

Nasz blog i przestrzeń w internecie to także Wasze miejsce. Zapraszamy do zaangażowania się w działalność grupy „Podróże Marzeń”. Wymieniamy tu doświadczenia, staramy się odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytanie.  Chcemy, żeby grupa była prowadzona przy Waszym aktywnym udziale.

Na grupie obowiązują też zasady – wszystko po to, aby nasza społeczność darzyła się wzajemnym zaufaniem i wsparciem. Oto kilka z nich:

 1. Użytkownicy i członkowie grupy darzą się wzajemnym szacunkiem, nie publikują treści obraźliwych, niemoralnych, nie obrażają się wzajemnie.
 2. Użytkownicy grupy starają się udzielać sobie wzajemnie pomocy, rozwiązywać swoje problemy i odpowiadać na pytania dotyczące wszelkich aspektów podróżowania małego i dużego.
 3. Zakazana jest publikacja jakichkolwiek treści niezwiązanych z tematem grupy, w tym reklam i ofert biur podróży, chyba, że taka publikacja została wcześniej uzgodniona z Peaceful Adrenaline i następuję za wyraźną zgodą i akceptacją PA.
 4. Dopuszczalna jest publikacja treści i linków prowadzących do prywatnych blogów, stron oraz serwisów społecznościowych prowadzonych przez uczestników grupy. Jeśli moderator grupy uzna, że w/w treści są treściami reklamowymi, zastrzega sobie prawo do ich usunięcia bez wcześniejszego ostrzeżenia. Linki do zewnętrznych źródeł publikujemy raz w tygodniu, we środy. Linki publikowane w inne dni będą usuwane bez ostrzeżenia. Zasada ta ma na celu udostępnienie członkom grupy możliwości przedstawienia własnej twórczości przy jednoczesnej ochronie innych członków grupy przed zbyt dużą liczbą treści niezwiązanych z podstawowym celem grupy
 5. Publikacji informacji, opisów wypraw, pytań, własnych zdjęć jest nieograniczona, pod warunkiem, że publikacje nie prowadzą do zewnętrznych serwisów (z wyjątkiem środowych publikacji).
 6. Chcemy, aby przestrzeń grupy „Podróże Marzeń” służyła przede wszystkim wymianie informacji oraz wzajemnej pomocy. Grupa „Podróże Marzeń” nie jest grupą komercyjną i reklamową.
 7. W przypadku jawnego i regularnego łamania powyższych zasad przez członka grupy, Peaceful Adrenaline zastrzega sobie prawo do natychmiastowego usunięcia go z grona grupowiczów.

Dołącz do grupy teraz i pomóż nam zbudować społeczność tych, którzy kochają świat! GRUPA PODRÓŻE MARZEŃ

Nasza społeczność to także:

 • liczne konkursy i podróżnicze nagrody
 • pierwszeństwo w przypadku zaangażowania w wyjazdy / wyprawy organizowane lub współorganizowane przez Peaceful Adrenaline
 • informacje z pierwszej ręki dotyczące alertów, zagrożen i komunikatów publikowanych przez oficjalne organizacje
 • pomoc merytoryczna w przypadku problemów podczas Waszego wymarzonego wyjazdu


ZOBACZ TAKŻE: