HAKUNA MATATA. WITAJCIE W TANZANII

HAKUNA MATATA. WITAJCIE W TANZANII

SWITCH TO ENGLISH   


Zastanawiacie się, jak dotrzeć w najciekawsze zakątki Dar es Salaam? Jak zorganizować jeden dzień poza miastem, albo kilkudniową wyprawę na rajskie plaże lub dzikie Safari? Gdzie kupić świeże owoce morza, jakie tanzańskie dania zamówić przy rytmach lokalnej muzyki? Jak poruszać się po mieście, z którym swoje życie związało blisko 7 milionów Tanzańczyków?

 

DOSKONALE, ŻE TU TRAFILIŚCIE

Jesteśmy parą przyjaciół, mieszkających na stałe w Dar. Natalia – Polka, która zdecydowała rozpocząć studia na University of Dar es Salaam. Walter – Tanzańczyk, wolontariusz i gwarancja doświadczenia lokalnego kolorytu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, dzięki nam poznacie Tanzanię taką, jakiej nie znajdziecie w turystycznych przewodnikach.

 

CZEKAMY NA CIEBIE

Z chęcią zaprosimy Cię do naszego apartamentu położonego w cichej i spokojnej dzielnicy Dar es Salaam. Oferujemy prywatną sypialnię z prywatną łazienką oraz wygodne strefy wspólne. Jeśli szukacie niedrogiego i wygodnego noclegu w Dar es Salaaam, sprawdźcie naszą ofertę poniżej, jesteśmy na stronach serwisu Airbnb.

Jeśli wolisz całkowitą prywatność, pomożemy znaleźć hotel za rozsądną cenę w dowolnym rejonie miasta, zorganizujemy także transfer z i na lotnisko.

 

GOTOWE PROPOZYCJE

Jesteśmy gotowi na każcde wyzwanie i sprostamy każdemu zadaniu. Jednak przygotowaliśmy także listę atrakcji, które być może Cię zainteresują. Od spotkania z tanzańską kulturą i historią do największego w tej części świata ulicznego marketu. Wybór należy do Ciebie.

 

KONTAKT:

natalia@peacefuladrenaline.pl

Messenger: m.me/cometotanzania

Facebook: fb.com/cometotanzania

Grupa Tanzania: Tanzania. Inne miejsce