TANZANIA. ATRAKCJE POZA MIASTEM

NASZE PROPOZYCJE
“POZA DAR ES SALAAM”

 

  • BAGAMOYO

Bagamoyo to historyczne tanzańskie miasto. Przed laty znane było jako punkt tranzytowy dla niewolników dostarczanych z głębi lądu. Stąd okrętami wywożeni byli na muzułmański dziś Zanzibar. Właśnie dlatego Bagamoyo jest mieszanką wielu kultur i grup etnicznych, z przewagą i dominacją Swahili.

CZAS TRWANIA: cały dzień
KOSZT: uzależniony od formy transportu i liczby uczestników

Zawarte w cenie: przewodnik, posiłek, napoje, transport z hotelu do Bagamoyo i z powrotem

  • KIGAMBONI BEACH DAY OFF

Rejon Kigamboni słynie z czystych i ciągnących się kilometrami plaż oraz resortów wypoczynkowych, w których z daleka od miejskiego zgiełku i pośpiechu można bezpiecznie spędzić jeden lub więcej dni. Aby się tam dostać, trzeba na pokładzie promu przekroczyć rozlewisko rzeki Kizinga. Podróż trwa zaledwie kilka minut, a prom jest używany codziennie przez tysiące zmierzających do pracy Tanzańczyków.  W czasie wycieczki zapewniamy obiad oraz napoje bezalkoholowe.

CZAS TRWANIA: cały dzień
KOSZT: uzależniony od formy transportu i liczby uczestników

Zawarte w cenie: przewodnik, posiłek, napoje, transport z hotelu do Kigamboni i z powrotem, w tym koszt biletu promowego.

  • KUNDUCHI & PARK WODNY

Kunduchi to miasto położone na północ od Dar es Salaam. Podróż trwa około 30-40 minut. Na miejscu można cieszyć się wodnymi atrakcjami lub spędzić spokojnie czas przy chłodnym basenie z ulubionym drinkiem w dłoni. W czasie pobytu zapewniamy obiad oraz napoje bezalkoholowe. Wyjazd do Parku Wodnego można połączyć z wizytą w mieście. W Kunduchi znajduje się kolorowy, lokalny bazar, na którym oprócz zakupów można skosztować także ulicznego jedzenia.

CZAS TRWANIA: cały dzień
KOSZT: uzależniony od formy transportu i liczby uczestników
KOSZT (+ Park Wodny): 
uzależniony od formy transportu i liczby uczestników
KOSZT (+ Park Wodny + miasto Kunduchi): 
uzależniony od formy transportu i liczby uczestników

Zawarte w cenie: przewodnik, posiłek, napoje, transport z hotelu do Kunduchi i z powrotem.