Wyjazd do Algarve. Najpiękniejsze plaże w Europie

Wyjazd do Algarve. Najpiękniejsze plaże w Europie

4 października 2023 0 przez Adrenaline

Wyjazd do Algarve zapamiętacie na zawsze! Algarve to region Portugalii leżący na jej południowym krańcu. Nazywany jest portugalskim diamentem ze względu na cudowne, ciągnące się bez końca plaże, wspaniałą architekturę, barwne klify i skalne formacje.

  • Algarve jest jednym z najczęściej odwiedzanych regionów południowej Europy
  • południe Portugali charakteryzuje niepowtarzalna architektura z wyraźnymi mauryjskimi wpływami i przepiękne ukształtowanie terenu
  • w Algarve znajdują się setki małych, klimatycznych plaż ukrytych między skałami
REKLAMA

W Algarve znajdziecie też ukryte jaskinie i piaszczyste zakamarki, w których słychać tylko szum fal oceanu, klimatyczne, białe wioski i pełne życia starówki z wybijanymi kostką uliczkami. Bez wątpienia rejon Algarve jest jednym z najpiękniejszych miejsc na całym europejskim wybrzeżu.

Standardowy plan wyjazdu do Algarve obejmuje 5-dniowy harmonogram, pełen atrakcji i niezapomnianych miejsc. Od najbardziej na południowy zachód wysuniętego cypla Europy i latarni morskiej wiszącej na klifie kilkaset metrów nad oceanem, przez małe, klimatyczne plaże ukryte między pomarańczowymi skałami, do tętniących życiem miasteczek i klimatycznych starówek. Algarve to miejsce, w którym zawsze jest co oglądać, niezależnie od tego, ile razy je odwiedziliście!

Na indywidualne życzenie organizujemy także krótsze lub dłuższe pobyty.

Jeśli jesteś zainteresowany wyjazdem do Algarve sprawdź harmonogram naszych wypraw albo skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszych social mediów:

Napisz do nas w Messengerze

Algarve. Galeria zdjęć


ZOBACZ TAKŻE: